Pogotowie GSM

Serwis telefonów marki Samsung

Zapewniamy kompleksową naprawę i serwis telefonów marki Samsung na warszawskim Mokotowie i innych dzielnicach miasta. Jesteśmy wyspecjalizowaną ekipą techników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie profesjonalnej naprawy urządzeń. Niezależnie od problemu, z którym się zmagasz - od uszkodzeń ekranu po problemy z oprogramowaniem - możesz polegać na naszej fachowej pomocy.

Atrakcyjne usługi z opcją door-to-door

Świadczymy szeroki zakres usług, aby sprostać różnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Nasz pełnowymiarowy serwis telefonów Samsung obejmuje:

  1. Naprawa ekranów: wymiana uszkodzonych ekranów, usuwanie rys, pęknięć oraz innych defektów, aby przywrócić klarowność i funkcjonalność wyświetlacza.
  2. Wymiana baterii: usuwanie zużytych baterii i instalacja nowych, zapewniających dłuższy czas pracy i stabilną wydajność urządzenia.
  3. Naprawa oprogramowania: diagnozowanie i usuwanie problemów związanych z oprogramowaniem, takich jak awarie systemu, błędy aktualizacji czy problemy z aplikacjami.
  4. Naprawa hardware'u: diagnoza i naprawa wszelkich usterek związanych z podzespołami telefonu, takimi jak uszkodzone gniazda ładowania, przyciski czy aparaty.
  5. Odzyskiwanie danych: przywracanie utraconych danych z uszkodzonych urządzeń, w tym zdjęć, kontaktów, wiadomości czy plików multimedialnych.

W naszym serwisie telefonów Samsung - działającym na warszawskim Mokotowie, w Radzyminie czy Piasecznie - dbamy o satysfakcję klientów. Przede wszystkim zapewniamy konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości realizowanych usług. Ponadto naprawisz u nas swój telefon stacjonarnie bądź za pomocą opcji door-to-door. W drugim przypadku - można wysłać do nas sprzęt kurierem lub do paczkomatu. Od razu się do Ciebie odezwiemy!

Serwis telefonów Samsung - inne usługi

Skutecznie rozwiązujemy problemy z pracą urządzeń w taki sposób, aby zagwarantować ich ponowną wydajność, sprawność oraz bezawaryjny okres użytkowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z wysokim zaangażowaniem. Dlatego w naszym serwisie telefonów Samsung na warszawskim Mokotowie czy Piasecznie cieszymy się zaufaniem wymagającego grona klientów. Poniżej zamieszczamy część oferowanych przez nas usług.

  1. Usługi doradcze i konsultacje techniczne: świadczenie porad i wskazówek dotyczących użytkowania i konserwacji telefonów oraz dobieranie optymalnych rozwiązań technicznych.
  2. Diagnoza i usuwanie usterek związanych z wodą: naprawa telefonów uszkodzonych przez kontakt z wodą lub innymi cieczami, w tym suszenie, czyszczenie i niwelowanie usterek wynikających z zalania.
  3. Odblokowywanie telefonów: usuwanie blokad SIM-lock, sieciowych czy blokad ekranowych.
  4. Upgrade oprogramowania: aktualizacje systemu operacyjnego oraz oprogramowania do najnowszych wersji, aby zapewnić urządzeniu najwyższą wydajność i funkcjonalność.
  5. Naprawa kamer i mikrofonów: diagnoza i naprawa uszkodzeń aparatów oraz mikrofonów, aby zapewnić klarowność obrazu i dźwięku podczas korzystania z urządzenia.

Oferujemy nie tylko serwis telefonów marki Samsung, ponieważ zajmujemy się naprawą urządzeń od innych globalnych firm, takich jak Huawei, Xiaomi czy Xperia. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Zapraszamy!

Strona używa plików cookies, które zbierają informacje o osobach odwiedzających nasz serwis. Polityka prywatności