Naprawa telefonu po zalaniu - Warszawa, Piaseczno, Radzymin

Cena naprawy telefonu zaczyna się od 150 zł.

Naprawa telefonu po zalaniu to najczęściej żmudne pomiary i wymiana uszkodzonych elementów na płycie głównej (wymiana mechaniki jest dodatkowo płatna). Czas potrzebny na diagnozę jest zawsze inny, więc indywidualnie oceniamy każdą sytuację. Dbamy o to, by podejść do każdego zlecenia w odpowiedni sposób. Sytuacja wygląda nieco inaczej, w zależności od tego, czy smartfon został zalany wodą, czy słodkim, lepkim napojem. Niezależnie od okoliczności, zajmujemy się każdym problemem kompleksowo. Naprawa telefonu po zalaniu w Warszawie, którą prowadzimy, to najlepszy sposób na to, by zwiększyć szanse na to, że sprzęt będzie sprawnie funkcjonował. Opłata za sprawdzenie telefonu po zalaniu to koszt 150 zł.

Nie tylko naprawa telefonu po zalaniu!

Nasz serwis może pochwalić się najwyższą jakością pracy zapewnioną przez doświadczonych ekspertów. Szybka naprawa telefonów po zalaniu to nie jedyne, czym się zajmujemy. Zapewniamy również profesjonalny serwis telefonów komórkowych i tabletów znanych marek: iPad, Motorola, Nokia, Google Pixel, Huawei, iPhone, iPhone hardware, Samsung, Xiaomi i realme.

Obsługujemy setki modeli od wielu wiodących producentów. Zapewniamy kompleksowe usługi, wymieniamy również uszkodzone złącza USB. Możesz śmiało przekazać nam swój smartfon - pomożemy go odratować!

Strona używa plików cookies, które zbierają informacje o osobach odwiedzających nasz serwis. Polityka prywatności