Pogotowie GSM

Odzyskiwanie danych Warszawa. Przywrócimy Ci utracone pliki.

Urządzenia elektroniczne ulegają czasem uszkodzeniu. Często prowadzi to do utraty dostępu do plików. Tylko profesjonalne punkt odzyskiwania danych pozwoli Ci odzyskać to, co utraciłeś. Odzysk danych na własną rękę może doprowadzić do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Im szybciej zwrócisz się o pomoc do specjalisty, tym więcej plików uda się uratować.

Odzyskiwanie danych w firmie? Możemy pomóc w każdej sytuacji

Przypadki chodzą po ludziach i firmach. Odzyskiwanie danych z Androida dotyczy najczęściej plików prywatnych. Jednak dużo gorzej wygląda sytuacja w przypadku firm. Utrata nawet jednego dokumentu może doprowadzić do powstania ogromnych strat finansowych. A czasem zdarza się, że utracony zostanie projekt, nad którym prace trwały wiele tygodni, a nawet miesięcy. Takich sytuacji może być wiele:

 • awaria elektryczna, jak choćby przepalenie się jednego z podzespołów,
 • popełnienie błędu skutkującego usunięciem istotnym plików lub awarią systemu,
 • upadek urządzenia skutkujące uszkodzeniami mechanicznymi,
 • a nawet siły wyższe, jak podtopienie.

Odzyskiwanie danych firmowych to ważne zadanie, dlatego warto jak najszybciej zgłosić się do specjalistycznej firmy. W ten sposób można odzyskać często niemal wszystkie utracone dane.

Odzyskiwanie danych z telefonu, dysków oraz innych nośników

Usługa odzyskiwania plików dotyczy wszystkich urządzeń elektronicznych. Rozwój technologii i cyfryzacji prowadzi do tego, że coraz więcej dokumentów, rozmów, umów oraz ważnych informacji przechowywanych jest na urządzeniach. Odzyskiwanie danych z dysków stanowi wciąż najczęściej występujący przypadek, jednak coraz częściej zajmujemy się też odzyskiwaniem danych z telefonu. Z jakich jeszcze urządzeń jesteśmy w stanie odzyskać pliki?

Odzyskujemy dane z tych urządzeń:

 • dyski twarde HDD i SSD,
 • laptopy i komputery stacjonarne,
 • komórki,
 • taśmy,
 • maszyny wirtualne,
 • dane w chmurze,
 • karty pamięci,
 • serwery.

Odzyskiwanie danych Warszawa - skontaktuj się z 24GSM

Poszukujesz kogoś kto odzyska dane z twojego nośnika. Powież nam odzyskanie danych. 24gsm profesjonalne usługi odzyskiwania danych. Nie szukaj dłużej i skontaktuj się z Nami!

Samodzielne próby odzyskiwania danych mogą spowodować uszkodzenie nośnika. Jeśli nie jesteś pewien, czy damy sobie radę z posiadanym przez Ciebie urządzeniem, zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości.

Potrzebujesz pomocy z odzyskaniem danych? Skontaktuj się z Nami!

📲533 583 818

Odzyskiwanie danych - czesto zadawane pytania

Jak odzyskać dane z telefonu?

Jeśli chcesz odzyskać dostęp do danych i plików zapisanych na uszkodzonym telefonie, w pierwszej kolejności spróbuj naładować i włączyć urządzenie. Jeśli jednak nie przyniesie to oczekiwanych rezultatów, skorzystaj z usług doświadczonego serwisanta, gdzie możliwe jest odzyskiwanie danych z telefonu Samsung, Motorola, Nokia, Iphone, Xiaomi i innych znanych producentów. Specjaliści pomogą Ci także w przywracaniu plików zapisanych na dyskach zewnętrznych, laptopach, kartach pamięci i serwerach. Skontaktuj się z 24GSM

Czy można odzyskać dane z zalanego telefonu?

Niestety nie zawsze odzyskanie danych zapisanych na zalanym urządzeniu jest możliwe. Bezpośrednio po wypadku zadbaj o właściwe osuszenie telefonu. Natychmiast go wyłącz oraz wyciągnij z niego kartę sim, karty pamięci oraz, jeśli to możliwe, baterię. Jednocześnie zrezygnuj z suszenia urządzenia suszarką oraz nie potrząsaj go. Odzyskiwanie danych z pamięci telefonu po zalaniu jest możliwe w sprawdzonych serwisach, które nie tylko dysponują specjalistyczną wiedzą oraz programami, ale także mogą zrekonstruować zniszczone elementy.

Z jakich urządzeń można odzyskać dane?

Salon GSM – odzyskiwanie danych Warszawa, specjalizuje się w naprawie telefonów komórkowych i tabletów najpopularniejszych firm. Ponadto specjaliści pomogą Ci w przywróceniu plików zapisanych na dyskach twardych (HDD), dyskach SSD oraz taśmach magnetycznych. Ponadto odzyskują dane dostępne w chmurach, na laptopach, maszynach wirtualnych i serwerach.

Jak odzyskać dane z telefonu bez wyświetlacza?

Odzyskanie danych z telefonu z uszkodzonym wyświetlaczem możliwe jest w Serwisie GSM. Specjaliści dostosują sposób naprawy do rodzaju uszkodzenia oraz posiadanych funkcjonalności. W miarę możliwości rozpoczną od debugowania USG lub podłączenia kabla OTG i myszki. Dzięki temu specjaliści skopiują potrzebne dane bez konieczności posługiwania się uszkodzonym panelem dotykowym. W razie konieczności skorzystają z wbudowanego w telefonie trybu odzyskiwania.

Gdzie można oddać sprzęt, aby odzyskać dane?

Salon GSM - odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego Warszawa – to sprawdzony serwis, w którym dokonasz wszelkich niezbędnych napraw. Serwisanci zabezpieczą pliki zapisane nie tylko na dyskach zewnętrznych i chmurze, ale także na dyskach wewnętrznych. Dostosują sposób pracy do producenta oraz rodzaju awarii. Z innym postępowaniem wiąże się bowiem naprawa telefonu po zalaniu, z uszkodzonym wyświetlaczem lub po awarii elektryczności.

Dlaczego warto wybrać Serwis GSM do odzyskania danych?

Specjaliści z Serwisu GSM świadczą kompleksowe usługi w zakresie naprawy i odzyskiwania danych z telefonu. Dodatkowo wymieniają zalane i uszkodzone systemy USB. Lata doświadczenia pozwalają ekspertom na sprawną pracę zarówno ze sprzętem prywatnym, jak i służbowym, troszcząc się o dane osobowe i prywatność swoich klientów.

Jak odzyskać dane w przypadku awarii systemu?

W przypadku awarii systemu na laptopie na ogół praca rozpoczyna się od przywróceniu systemu, co pozwala na przywrócenie danych w niezmienionej wersji. Jednocześnie użytkownik może utracić niektóre pliki, które nie zostały zapisane przed momentem utworzenia punktu przywracania. Niekiedy konieczna może okazać się dodatkowa diagnostyka i usunięcie innych awarii systemowych.

Strona używa plików cookies, które zbierają informacje o osobach odwiedzających nasz serwis. Polityka prywatności