Cennik naprawy telefonów komórkowych w serwisie 24GSM Warszawa


Cennik naprawy telefonów komórkowych w serwisie 24GSM Warszawa

Szanowni Państwo specjalnie dla Was umieściliśmy cennik najpopularniejszych napraw, których dokonujemy w serwisie.

Przedstawiamy cennik najpopularniejszych napraw, których dokonujemy w serwisie. Znajdziesz tutaj szczegółową wycenę naprawy telefonów i tabletów różnych marek, w tym Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi, Google, iPad, Motorola i realme. Obejmuje on podstawowe usługi, takie jak wymiana wyświetlaczy, szybek, baterii, naprawa po zalaniu i wymiana złącza USB. Z rozwijanej listy możesz wybrać producenta telefonu komórkowego, a następnie odnaleźć odpowiedni model.

Wycena naprawy telefonu

Jeżeli Twojego modelu nie ma na liście, prosimy o kontakt. Ocenimy koszty naprawy Twojego sprzętu i z pewnością uda nam się przedstawić atrakcyjną ofertę. Skontaktuj się z nami w kwestiach związanych z serwisem smartfonów czy tabletów, a także jeżeli potrzebujesz pomocy z wyceną naprawy telefonu. Nasz punkt zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy dzięki doskonałej znajomości rynku GSM oraz sprzętu różnych producentów potrafią zająć się wieloma popularnymi problemami. Twojego modelu telefonu nie ma w cenniku? Mimo wszystko zapraszamy do kontaktu - możliwe, że będziemy w stanie pomóc!
Czekamy na e-maile i telefony

e-mail: serwis@24gsm.com.pl

telefon: 533-58-38-18

Kontakt do serwisu przy ulicy Jutrzenki 156 w Warszawie: 514-199-520

Konkurencyjna wycena naprawy telefonu

Cennik aktualizujemy codziennie po obserwacji trendów na rynku GSM. Wiele przypadków, przy których wycena naprawy telefonu jest niska, wiąże się z tanim kosztem wstawienia nowych części. Zapewniamy, że zajmiemy się Twoim smartfonem w profesjonalny sposób, oferując atrakcyjną cenę. Zapraszamy!

Strona używa plików cookies, które zbierają informacje o osobach odwiedzających nasz serwis. Polityka prywatności