Pogotowie GSM

Naprawa telefonów w Warszawie

Naprawa smartfonów w Warszawie i okolicach, którą oferujemy, wyróżnia się wysoką jakością obsługi. Jesteśmy ekspertami od telefonów wielu największych producentów w kraju m.in. Samsunga, Xiaomi, Huawei czy Motorola. Zajmiemy się zarówno naprawą ekranu, jak i wymianą portu USB. Zachęcamy do zapoznania się z listą telefonów, które przyjmujemy, a także przejrzystym cennikiem.

Wygodna naprawa telefonu online

Nasze Pogotowie GSM to wygodny sposób na uratowanie uszkodzonego sprzętu. Zapewniamy również możliwość naprawy telefonu online. Zajmiemy się niedziałającym telefonem nawet z drugiego końca Polski! Dbamy również o aktualność swojej oferty, regularnie aktualizując cennik i dodając nowe modele telefonów oraz tabletów do listy obsługiwanych urządzeń. Dzięki temu Klienci mogą liczyć na to, że ich nowoczesne urządzenia zostaną naprawione zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi.

Odzyskiwanie danych

Jedną ze specjalistycznych usług proponowanych przez nasz serwis jest odzyskiwanie danych. Różnego rodzaju wypadki - takie jak awaria systemu lub uszkodzenia mechaniczne sprzętu - mogą powodować utratę ważnych informacji i plików. Niezależnie od tego, czy mowa o prywatnych zdjęciach, czy firmowych dokumentach, warto zdecydować się na próbę przywracania plików. Nasz punkt GSM chętnie podejmie się tego zadania w ramach naprawy smartfona. Można również zgłaszać się od nas z innym sprzętem niż telefon, czyli tabletem, laptopem, kartą pamięci czy dyskiem twardym.

Strona używa plików cookies, które zbierają informacje o osobach odwiedzających nasz serwis. Polityka prywatności